Nejnovější recenze ze sekce Bivakovací pytle

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. května 2015

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Český výrobek. Deklarovaný pozáruční servis a opravy za cenu materiálu, případně drobné režie.
  • Větší rozměry sbaleného spacáku v kompresním obalu, ale to je dáno deklarovanou nenižší teplotou použití.

Doporučuji.

Přidáno: 24. dubna 2015

• Po dnešní noci mě nic nenapadá
  • Vlhkost se sráží uvnitř

Mám dojem, že kdybych se zabalil do tropika od stanu, vyšlo by to nastejno. Pokud chcete zůstat úplně v suchu, musíte mít zip dokořán a hlídat, abyste dýchali jen ven. Jinak se vlhkost sráží uvnitř na stěnách a to nejen kolem hlavy, i když tam samozřejmě nejvíc. Už během noci byl péřák navrch vlhký, ba kapuce skoro durch, a to ani nesprchlo.
Taky plachta ležící na ksichtu není zrovna to nejlepší pro vydatný spánek.
V neposlední řadě se z toho blbě vylejzá v noci na malou :)
Nejspíš jen nejsem žďárákový typ - odpříště radši vezmu stan, to kilo navíc se snese.

Ověřený zákazník FlyStork.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2015

Zakoupeno v FlyStork.cz

Zatím testováno cca v mínus třech, víc jak mínus deset bych v něm zažít nechtěla. Pro české podmínky optimální spacák, do extrému bych volila asi jinou variantu. Je pěkně zpracovaný, zip je kvalitní. Jen na nošení na zádech je skutečně trochu velký, ale to výrobce deklamuje. Za ty peníze dobrá věc.

Salewa STORM 1

Salewa STORM 1

Ověřený zákazník Affekt Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2015

Zakoupeno v Affekt

• měřím 190cm a se zimním, prodlouženým spacákem z dutého vlákna se do žďáráku vejdu opravdu jen tak tak

Pro občasné nouzové přespání dostačující...

Yate Bivak Bag

Yate Bivak Bag

Ověřený zákazník outdoor - SALE Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2015

(naposledy upraveno 7. února 2015)

Zakoupeno v outdoor - SALE

• Kvalitní materiál a provedení. Splňuje moje požadavky na pobyt v přírodě za studených a mokrých dní.
  • Nezjištěno

Jednoduchá příprava k použití, ale i k uložení. Odolný proti oděru.

Přidáno: 24. ledna 2015

• Lehký a pohodlný.

Dobrá kvalita za dobrou cenu. Internetové stránky dobře popisují problematiku spacáků, materiály a použití. Každý zákazník zde nalezne všechny potřebné informace o produktech. Pocit zima - teplo je velmi subjektivní, je potřeba zvážit opravdu všechny okolnosti. Nespokojenost bývá většinou z nevhodného použití.
Děkuji

Přidáno: 31. prosince 2014

Zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• kvalita zpracování a dobré izolační vlastnosti, poměr ceny k vlastnostem
  • vyšší váha

prozatím vyhovuje

Ověřený zákazník Hanibal Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2014

Zakoupeno v Hanibal

• lehký
  • odolný
  • teplý
  • lze využít jako závěs, celta, či saně (lépe ve verzi double, která je na obrázku)

splňuje přesně, co potřebuji

Ověřený zákazník PARANAL.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2014

Zakoupeno v PARANAL.cz

• přesně co jsem potřeboval
  • nevím o žádných proti

spokojenost

Ověřený zákazník Alfa-sport Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2014

Zakoupeno v Alfa-sport

• kvalita zpracovani
  • pouziti velmi dobrych umelych tkanin
  • velka variace barevnych provedeni
  • zakazkove siti
  • cesky vyrobek
  • prozatim odzkouseno -9°C a OK
  • zatim nemam zapory

v prvni rade jsem rad, ze jsem mohl podporit cesky vyrobek, ktery je svym zpracovanim na velmi dobre urovni. Pomer cena/vykon radim tento spacak mezi prvni tri. Rozhodoval jsem se mezi spacakem od Sir Joseph; Them a rest a Primou. Nakonec jsem zvolil Primu. Kamaradi maji vsechny 3 znacky, budu moci porovnat. Ale ti co maji Primu jsou velice spokojeni. Predpokladam a doufam, ze se k nim s obdobnym pocitem zaradim.

Přidáno: 9. prosince 2014

Zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• všetky predosti výrobku sú opísané na stránkach predajcu
  • pre produkt som sa rozhodol pre jeho termoizolačné vlastnosti a nenáročnosti výrobku na jeho "údržbu"

tento spacák mám len krátku dobu,skúsenosti popíšem po dátume 28.prosince 2014 keď budem tento spacák "testovať"!

Přidáno: 30. listopadu 2014

(naposledy upraveno 30. listopadu 2014)

Zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• Kvalitní produkt mám vyzkoušenou starší řadu a je v pohodě.
  • asi nic

Je to spolehlivý spacák, mám ozkoušenou starší verzi a nikdy jem nepocítil chlad ani při vlhčím počasí pod plachtou. teploty do mínusu v pohodě, jelikož bývá většinou sucho :) A cena údajných 170,-Kč není za spacák ale za kompresní obal. 3590,- je pohoda.

Salewa PTX II

doporucuji

Ověřený zákazník QuillCz.Cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2014

Zakoupeno v QuillCz.Cz

Věděl jsem co chci a to jsem dostal

Sir Joseph K 2

Sir Joseph K 2

Přidáno: 30. května 2014

• moskytiéra
  • precizní provedení
  • nevydržel ani rok používání, loupe se podlážka, nevhodný materiál

nedoporučuji

Ověřený zákazník Svět hor Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2014

Zakoupeno v Svět hor

• Lehký
  • Opravdu malý po zabalení
  • Kvalitní a dobrý materiál
  • Opravdu nepromokavý
  • Přes vstupní zip zatéká při hustém dešti

Ždárák je prostě super, spí se v něm s dobrou samonafukovačkou a spacákem uvnitř jako v peřince a je dostatek prostoru. Zažil jsem v něm několikahodinový silný déšť a materiál vůbec nepromohl a zároveň dobře dýchá. Jediná velká nevýhoda je, že musí být neustále minimálně pootevřený a v hustém dešti se mi nepovedlo aby do něj nezateklo. Zip sice překrývá meteriál, ale nepochopitelně ze špatného směru ! Když v něm ležím tak voda má tendenci stékat po ždáráku z opačného směru, než je ochrana. Takže to pak teče rovnou dovnitř. Nebylo to nic strašného, jen jsem musel hodně aranžovat, aby nateklo dovnitř co nejméně s časem snad najdu způsob jak na to :)

Přidáno: 14. března 2014

• vysoká paropropustnost při teplotách > 0°C
  • vysoká vodovzdornost při teplotách > 0°C
  • nízká hmotnost
  • netřeba vozit stan
  • snadné balení
  • khaki barva - nenápadnost
  • nelámavost při nízkých teplotách

Lze s tím spát v suchu i v těžkém dešti, v louži. V zimě při nízkých teplotách dochází k jevu, kdy vlkost z těla mrzne na hranici mrazu a to bývá nejčastěji uvnitř pytle. Ráno po probuzení (test -12°C) lze obvykle vysypat kouli sněhu(jinovatky), která ulpí zevnitř na povrchu pytle (v horším případě uvnitř spacáku, vysypat to nelze a hmotnost jinovatky se každou noc navyšuje - není to chyba pytle, ale konstrukcí spacáků, které nelze za mrazu snadno a rychle vyklepat - vysušit).

Ověřený zákazník Svět hor Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2014

Zakoupeno v Svět hor

Chtěl jsem membránu, ne se pařit v zátěru, ale goretex je dost nad hranicí částky, kterou jsem chtěl investovat. Vyzkoušeno zatím jednou. Manipulace bez problému. Na sněhu, teplota kolem nuly, déšť se sněhem, čerstvý vítr - ráno jsem byl suchý a v pohodě. Co chtít víc?

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2014

(naposledy upraveno 20. února 2014)

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Produkt je lehký, kvalitní, funkční, spolehlivý.

Produkt jsem vyzkoušel na vrcholku hor při teplotě -22°C za větrného počasí a při sněžení. Skvěle posloužil pro nocování pod širákem i bez stanu. Doporučuji, je lehký a vhodný do extrémních podmínek.

Ověřený zákazník Shop.Honza Ověřený zákazník

Přidáno: 4. ledna 2014

Zakoupeno v Shop.Honza

-7 Kraličák ve sněhu, naprosto v pohode.komunikace ze strany prodejce vstricna a odborna.

Zobrazuji 181 - 200 ze 208 recenzí 1...7 8 9 [ 10 ] 11