Mountain Equipment Ultralight Bivi

TOP 5 v kategorii Bivakovací pytle

Mountain Equipment Ultralight Bivi

Ultralite Bivi Bivakovací pytel je nezbytnou výbavou každého outdoorového nadšence, který nepodceňuje rychle měnící počasí nebo je prostě rád připraven na nepředvídatelné. -...
Doporučená nabídka Affekt

Skladem • 1 varianta80 Kč94 % • 1 726×recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta75 Kč100 % • 752×recenzíDalší informace

108 g

Ok

• Velikost, hmotnost
    • neprodyšnost, trvanlivost

Tento produkt je opravdu vhodné pouze jako nouzovka a jako takový k němu přistupovat.Pomohl mi přečkat nečekaně chladnou noc ve spacáku, ale množství vysrážené vody způsobí navlhnutí a když nemáte možnost spacák ráno pořádně usušit, jen zhoršíte problém a další noc Vám nepomůže. Verze, že bych si vlezl sám do něj a až pak do spacáku by mě promáčelo ve vlastní šťávě... Za mě super výrobek velikosti sbalených ponožek a příjemné váhy, který mám v baťůžku při celodenní horské tůře v Tatrách, kdy Vás může zaskočit počasí (zažil jsem už několikrát) a opravdu může pomoci zachránit život!! při výběru mezi hustým horským deštěm a nebo vlastní vysráženou vodou je zavření se do pytle i s dostatkem prostoru pro 2 lidi jasná volba (vlastní zkušenost) Dá se použít i vícekrát, ale fólie relativně rychle degraduje, takže určitě nevydrží více "výletů". Jakmile ji ale jednou využijete v "krizi" určitě nebudete váhat jako já investovat do koupě nové.

• , zakoupeno v Affekt

• Opravdu minimální velikost ve složeném stavu.
    • Zatím o žádné nevím.

108 g

Ultralite Bivi

• bivakovací pytel vyrobený z polyethylenu
  • s UV ochranou
  • vnitřní vrstva potažená jemnou hliníkovou fólií pro zvýšení tepelné izolace
  • oříznuté hrany pro zvýšení odolnosti
  • hmotnost: 108 g

Ok

• Velikost, hmotnost
    • neprodyšnost, trvanlivost

• , zakoupeno v Affekt

• Opravdu minimální velikost ve složeném stavu.
    • Zatím o žádné nevím.

• hmotnost rozměry materiál

mám obavy o životnost výrobku při častém používání

Teprve vyzkouším.

• , zakoupeno v Český ráj outdoor

Potřeboval jsem tento Žďárák jako bezpečnostní jistotu, ale bohudík jsem ho zatím nevyužil v ostré praxi.
    Skvělá cena, super sbalitelnost.

• , zakoupeno v Český ráj outdoor

• , zakoupeno v I-SPORTS.CZ

• hmotnost
    • velikost
    • neprodyšnost

Pytel nedýchá - ráno je v něm jak v bazénu.